05 Aralık 2014
#2871882

Renault Soyulan Kapı Kolu, Matlaşan Far ve Işığı Yanan Air Bağ Lambası

2009 tarihinde İzmir Mais'ten 2009 model Megane 2 araç aldım. Şimdide arabamı satıp başka sıfır km bir Renault marka araç almak istiyorum ama tedirginim. Çünkü şuan kullandığım 2009 model megane 2 arabamda kronik arıza olan kapı kolları ve cam açma kapama yerleri soyulmuş durumda, sol far camı matlaşmış durumda ve yine daha önce değişmesine rağmen döner kontaktör arızasında dolayı Airbag lambası yanıyor.


Servise gittiğimde bu parçaların değişimi için benden ücret talep ettiler. Bende bunların megane 2'nin kronik arızası olduğunu ücret vermek istemediğimi söyledim. Bu Renault megane 2 kronik arızalarından dolayı arabamı satıp yeni bir araç alamıyorum. Bu konuda yardımcı olunmasını istiyorum.

Necmi Necmi 1.696 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Necmi12 Aralık 2014

    yazdığım şikayetlerle ilgili sadece servis arayıp fiyatlarını verdi.izmir yaşar renault servisiyle yaşadığım sorunlardan dolayı servis kullanmıyorum.bununla ilgili şikayetimi daha öncede renault firmasına yapmıştım.ve hiç bir sonuç çıkmadı.şimdide hiç bir sonuç çıkmadı.kısacası bu arızalar parçalardan dolayı olmaz siz yaptığınıza getiriyorlar işi.benimde işim gücüm yok bilerek bu arızaları yaptırıyorum.hani nerde müşteri memnuniyeti.

  • Renault Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Necmi TERZİOĞLU, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları