Renault Sıfır Km Araç Aldım Ama 2. Elden Hiç Farkı Yok

Rasim Rasim15 Kasım 2014 10:39

21.10.2014 tarihinde teslim aldığım sıfır Yeni Clio Icon 90 Bg araç teslim aldıktan yaklaşık 2 veya 3 km yol yaptıktan sonra motor kısmından anormal derece ses gelmeye başladığını fark ettim. Hemen yetkili satıcıda ki satış temsilcisini arayarak sıkıntıyı dile getirdim kendisi beni servise yönlendirdi.

Aracı ertesi gün sabah servise götürdüm. Yaklaşık kredi faizleri ile birlikte 55.000 TL. Aldığım araç için bana bazı parçaların değişmesi gerektiğini söylediler. Parça değişimini kabul etmediğimi söyledim yine söylüyorum. Ben 2.el bir araç almadım servise gidip gelecek vaktim olsaydı bu kadar para vermeden zaten 2. el araç alırdım. Dünya markası Renault'tan sorunum için çözüm bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Rasim 23 Aralık 2014 12:00

aracımın vites halatı değişti, motor takozu değişti, motor kulağı değişti 2 gün serviste kaldı ama nafile yine aynı, Renault markası resmen beni kazıkladı illet bir araba sattılar bana. Ve ne kadar basit bir marka olduğunuzu müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen dönüş yapmadığınız için kanıtlamış oldunuz. 55000 TL lik fiyasko yaşadım. markanızı her platformda tüketicilerin almaması için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Renault Logo Renault 17 Kasım 2014 07:07

Değerli Müşterimiz, Sn. Rasim COŞKUN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler