sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Sıfır Araçta Kronik Direksiyon Arızası

Aysegul Aysegul24 Haziran 2019 04:46

2019 model Clio 4, üç aylık sıfır aldığım aracımda direksiyonu sağa sola çevirdiğimde direksiyonun hemen arkasından çok şiddetli olarak tıkırtı geliyordu, İzmir Renault Mais'ten aldığım aracı en yakın servis olan Renser Narlıdere Renault'a bir hafta önce götürdüm, sözde giderdiklerini belirttikleri arızanın sebebinin direksiyon kutusuna taş kaçtığını temizlediklerini söylediler. Yaşadığım yer Seferihisar'a döndük, daha üzerinden bir hafta geçmeden yine aynı arızayı bu defa airbag ışığı yanarak vermesiyle canlı canlı videoya kaydını aldık. Ses ve görüntü apaçık ortada. Araştırmalarım sonucu arızanın sebebin döner kontaktör olduğunu ve bu arızanın Megane 2 ve Clio 3 ve 4 modellerinde kronik bir arıza olduğunu öğrendim. Ayrıca bu arıza yüzünden herhangi bir kaza durumunda hava yastıklarının açılmama ihtimali de bulunmakta. Can güvenliğimizi tehlikeye atan bu arızanın giderilmesi için ivedilikle konunun bugün yeniden gideceğim Renser Narlıdere'de çözüme kavuşmasını ve yalan beyanla insanları kandırarak can güvenliklerini tehlikeye atmamalarını hukuken ve cezai olarak anımsatılması gerekliliğini arz ederim. Ne bu aracı alırken ki sıfır verdiğimiz onca parayı sokakta bulduk ne de canımızı, üstelik 4 yaşında bebeğimi bu araçla taşıyorum. 2 aylık sıfır araçta bu durumun olmasından dolayı öncelikle Renault Mais İzmir Bornova'yı ve sonra da Serviste yalan beyanla bizi sürekli haftada bir aynı arıza için ayaklarına getiren Renser Narlıdere İzmiri özellikle Teknik Servisi kınıyorum. Kimse kimsenin can güvenliğine kasıt veya teşebbüs gösteremez. Gerekli tüm şikayetleri ve aksiyonu her yerden her konumdan başlatacağız. Kesinlikle katılıyorum ve maalesef iki aylık sıfır aracımla arızayla öğrendim Renault Pişmanlıktır!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aysegul 22 Eylül 2019 10:53

Sorunlar hala arıza olarak devam ettiğinden dolayı iade veya değişim işlemlerini yasal süreçte başlatıyoruz.

profile-icon Aysegul 26 Haziran 2019 00:51

Teşekkür ederim.

profile-icon Aysegul 25 Haziran 2019 22:38

Sıfır aracımda Süspansiyon arası Kauçukların miadı dolmuş tarihi geçmiş şekilde Takıldığı tespit edildi. Normalde kabul edilecek şey değil ve asla Başta güvenlik açısından Böyle bir durum Olmamalı. Ancak Renser narlıderedeki Tüm Çalışanlar Özellikle Teknik müdür Veli Bey, Servis elemanı Veysel Bey, Satış Müdürü Ahmet beyin sorunu Müşteri İlişkileri Müdürü Bora bey ile çözümlemesi adına Sorun giderildi Teşekkür ediyorum umarım Sorun tam gitmiştir ve Mutlu Kullanmaya devam ederim.

profile-icon Aysegul 24 Haziran 2019 09:06

Şu an Renser narlıderedeyim Sonuna kadar takip edeceğiz Umarız çözüme varırsınız... (! )

Renault Logo Renault 24 Haziran 2019 08:32

Değerli Müşterimiz; AYSEGUL E., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler