Renault Sıfır Araçta Arıza

Ahmet Ahmet11 Mart 13:00

24/02/2020 tarihinde 2020 Model Megane sedane Icon satın aldım. Aldığım günü takip eden günde araçta "Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin" şeklinde uyarı çıktı ve arıza ışıkları yandı. Yetkili servise götürdüm yapıldığı söylenerek araç teslim edildi. Sonrasında aynı sorun bir daha oldu yine götürdüm yine sorun çözüldü denip araç verildi. 

Üçüncü kez aynı ikaz ışıkları yandı ve aynı uyarı yazısı çıktı. Aracım bir haftadır serviste ve çeşitli yazışmalar yapıldığı söyleniyor hala teslim alamadım. Sorun da çözülmedi. Mağdur edildim. Sıfır bir araçta böyle bir sorun yaşattıkları için Renault markasına güvenimi yitirdim. Sorunun kalıcı olarak çözümü için kısa bir süre daha bekleyip Tüketici Hukuku kapsamında yasal haklarımı kullanacağım.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum

Cevaplar

Renault Logo Renault 11 Mart 13:08

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Murat 11 Nisan 13:01  

  Ahmet bey aynı sıkıntı bende de var. Görüşebilirmiyiz. 05054420666

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Murat 11 Nisan 13:15  

  Araç dizel mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler