Renault Sıfır Araç Boyalı Çıktı!

Osman Osman1 yıl önce

17/04/2018 ayında Renault Mais'ten sıfır araba aldım ama arabanın arka bagaj kısmında boya akması var. Firmayla yapmaya çalıştığım tüm aramalarında kimse benimle ilgilenmedi. Taki geçen haftaya kadar, servise davet ettiler. 2018 arabanın parçasını boyayalım diyorlar. Böyle bir şey var mı ya!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. OSMAN AGA E., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

profile-icon Osman 1 yıl önce

Renault marka 17.04.2018 tarihinde almış olduğum arabanın boya akması var bunu firmaya bildiri yorum verdikleri cevap biz size teslim ettik kardeşim 25 günde size geri aradım diyorum en sonunda servise davet edildim serviste bana parçayı boyayalim inanın bir şey olmaz diyor saka gibi ya oradaki arkadaşlar biz buna nasıl firma hatası var deriz diyor kardeşim parayı alırken Renault bana hiçbir şey deniyor ama hatalı araba verirken bunu diyor inanın araba aldım itten pişmanım adamlara arabayı gtemiz getireyim derken bir de gelip carptilar al sana hak iste arabami aldık dertmi aldık anlamadım araba alırken iyi düşünmek lazım

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler