Renault Sıfır Araba Aldım Motoru Yağ Yakıyor

Bülent Bülent1 yıl önce

13 Ocak 2018 de Renault Megane 1.6 benzinli araç aldım araç 3250 km de yağ seviyesini kontrol edin ikazını verdi servise gittim mantıksız açıklamalarla karşılaşıp servise yağ değişimine gelen araçlardan kalan yağlarla yağ takviyesi yapıldı, 1 ay sonra 8500 km de aynı yağ seviyesini kontrol edin ikazını aldım yine servis yolunu tuttum ve aracın 1000 km de 0.5 litre yağ yakabileceği ve bunun normal olduğu ve kullanma kitapçığında yazdığını söyleyip işin içinden çıkıldı.

Ey Renault bana bu aracı satarken aracın özelliklerini söylerken bunu bana satış temsilcine neden söylemezsin. Sizden ve Konya çelik motor'dan şikayetçi

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. BÜLENT ARISOY, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler