Toplam çözüm sayısı
..
Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Renault Sıfır Alınan Araçta Lastik Kusuru

3.021görüntüleme
Battal
Battal 09 Ocak 01:12

27 Kasım 2020 cumartesi günü Renault Boğaziçi Mais'ten sıfır olarak aldığım 2020 model 1.5 EDC Touch Megane aracımın sol arka lastiğinde kılcal yarık tespit ve aracım 1000 km iken (İstanbul-Mersin arası) Mersin Renault Gürsoy servisine bu sorunla ilgili gittiğimde araç sıfır olsa da lastikteki sorunun firmayla çözmem gerektiği söylenerek talebim ısrarıma rağmen alınmadı bunun üzerine Renault müşteri hattını arayarak talebimi oluşturdum. Bunun üzerine Gürsoy servis yetkilisi talebiyle ilgileneceğini sonuçtan bilgi vereceğini söyleyerek görüşmeyi bitirdi. Aradan 20 gün geçtikten sonra müşteri hattı arayarak sorunumun çözümü için bana servis tarafından bilgi verildiğini sorunun çözüldüğünü teyit için aradıklarını söylediler. Bende kimsenin aramadığını ve sorunun devam ettiğini ertesi gün servise giderek müracaat edeceğimi söyledim. Servis müdürü lastiğin sökülerek firmaya gönderilmesini söylemesine rağmen servis ustası ve servis mtsi sorunun çözümünün lastik firması tarafından yapılması gerektiği ısrarıyla servis müdürünü ikna etti ve sorunum halen devam ediyor lastikteki yarılma araç kullandıkça açılmaya devam ediyor. Bu durumu Renault müşteri hattını arayarak bildirdim fakat ne sorunum çözüldü ne de bir arayan soran oldu. Sıfır alınan bir araçta lastik sorunu varsa bunun muhatabı lastik firması değil kalite kontrolünü tam yapmayan araç firmasıdır. Ne yazık ki Renault aracı satana kadar müşteri memnuniyetine önem veriyor. Bakım zorunluluğu ile garantinin devam etmesini sağlamaya çalışıp kendi yükümlülüğünü yok sayıyor yazık.

Battal
Battal09 Ocak 01:12
Renault Sıfır Alınan Araçta Lastik Kusuru

Lastikteki yarık bunu Renault müşteri iletişime email ve WhatsApp hattından da gönderdim hala dönüş yapılmadı.

Renault Logo
Renault11 Ocak 11:24

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Battal
Battal11 Ocak 21:52

Hep aynı matbu cevaplar ama çözüm yok. Bakalım gerçekgen çözüm bulacakmısınız.

Battal
Battal15 Ocak 19:04

Geçen gün kadjarda sınırlı indirim yaptık sizi arayalım mı diye mesaj geldi iki gün Geçmeden yeni araç satmak için 2 kişi ayrı ayrı aradı ama hala sorunum ile ilgili arayan soran yok çözüm bekliyor.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler