29 Ağustos 2018
#10837797

Renault Servisi Aracımı Daha Fazla Bozdu!

OYAK Renault Bursa oto Avrupa aracımı üçüncüye götürmeme rağmen aracımın sorunu çözülmedi ve her seferinde aracıma mahvettiler şu anda aracım 1988 modelden farksız yaparken daha da bozdular aracım 2016 model Renault clio4 aracımın camı bozuldu ve ilk gittiğimde yaptılar ve bir daha yapabilir dediler.


2. Gittiğimde yine öylesine yaptılar ve cam mekanizması değiştirmediler aracım şehir dışında camı yine bozuldu ve bugün getirdiğimde yine yaptılar ve bozarak yaptılar mekanizmayı değiştirmeyip daha da bozdular ve aracımın kapısından gelen ses 1988 model araçtan gelmez ben böyle bir servis görmedim araçtan soğudum yazıklar olsun böyle bir servise!

Uğur Uğur 4.262 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi30 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. UĞUR O., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler