Renault Servis Hizmeti Memnuniyetsizliği

Yasin Yasin15 Ekim 09:26

14.10.2020 tarihinde garantili Clio aracımı İstanbul Ümraniye Günerler Oto'ya teslim ettim. Saat 2 de teslim alabilirsiniz diye telefonla bilgi verdiler. Saat 16:30 da gittim almaya henüz yıkamada dediler ve 17:30 a kadar bekledim ve aracın henüz işlemler bitmemiş dediler.

Hazır diye arayanlar kendileri işlemler bitmedi diyen kendileri. Neyse aracın lazım olduğunu söyledik ve aracı istedik aracın sadece bakımları yapılacaktı araç bir geldi arıza ışığı yanıyor. Yani sadece bakım yapacakları araçta arıza çıkartmışlar. Aracın kalması gerekiyor dendi ( sadece bakım yaptıracaktık başımıza gelmeyen kalmadı) İkame araç istedik biz ikame veremeyiz Renault tarafından onay almamız gerekli dendi ben şikayet edeceğim dedikten sonra da bir adet araç var birkaç gün içerisinde boşa çıkacak onu verelim dendi. Madem böyle bir araç var neden şikayet edeceğim dedikten sonra verelim diyorsunuz. Sürekli aynı kadro ama yürümeyen bir iş akışı var bu serviste.

Açıkçası Renault araç kalitesinde Renault hizmet kalitesi gibi algılıyorum artık. Aynı sorunlar Megane 4 aracımda da olmuştu. Aracı 4 seferde ancak teslim ettiler.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Yasin 15 Ekim 11:21

Merhabalar, Mais olarak genel müdürlüğünüzün alt katında bulunan bu kadar iş göremez ve acemi servislik hizmeti verdirdiğiniz için biz teşekkür ederiz. İnsanların hiç işi gücü yokmuş gibi bir de bu mecralarda uğraştırıyorsunuz.

Renault Logo Renault 15 Ekim 11:18

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler