19 Haziran 2018
#10575455

Renault Servis Faciası  EDC Fluence!

Renault Fluence 2012 EDC bayramın 2. günü yolun ortasında kaldım vites kutusu kontrol ettir daha sonra ESP kontrol ettirin yokuş kalkış kontrol ettirin vites D de yanıp söndü zor bela 100 metre gidip sağa çektim işte bundan sonra kabus başladı yol yardım geldi sağ olsun Renault Ü**kardeşim ilk defa böyle arıza gördüm dedi bilgisayara bağladı enjektör arıza, egzoz emisyon, vites kutusu 2.motor ısı göstergesi aracın aküsü nü çıkarttı taktı normale döndü servise bıraktım Pazartesi servise gittim sıkı durun 3200 masraf tamam dedim arabayı Çarşamba günü alabilirsiniz dediler sonra bugün uğradım elime kağıt daha 6 500 daha bitmedi arabanın çalışıp çalışmayacağının garantisi yok araç 117 binde komple bakıma girmiş şu an 173 binde nasıl böyle arıza verir ve servis hala bitmediğini söylüyor sinirden ter boşaldı suratımdan arabayı yaptırmadan yakacağım kolay para kazanmıyoruz yakarken video çekeceğim.

Ercan Ercan 6.929 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ercan'ın Teşekkür Mesajı25 Haziran 2018

    Müşteri ilişkilerindeki Fatoş hanıma teşekkür ler ellerinden geleni yaptılar yalnız servislere dikkat edin parça parça rakam çıkartmasınlar bir de edc kullanırken ya da daha genel otomatik vites araç kullanırken daha nazik olun sonra üzülürsünüz

  • Renault Temsilcisi19 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. Ercan G. Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları