17 Kasım 2017
#9798011

Renault Servis Çalışanı Aracı Bozdu

Ankara Oray servise aracımı kışlık bakım ve bazı arızaları için verdim, kışlık bakım ve ön takım sorunu çözüldü. El freni ikaz ışığı yanıyordu ama el freni sorunsuz çalışıyordu aracı aldığımda el freni iptal halde yani çalışmıyor. Bana söyledikleri hepsinde olan bir sorun elektrik hattı nemden çürümüş bu yüzden biz sökünce koptu gibi bir şey dedi. Kablonun değişmesi gerekiyor parça bizde yok bulamadık dediler, arka camlar açılmıyordu bunun da ondan kaynaklandığını söylediler. Kablonun öem kodunu da söyleyemiyorlar, bundan dolayı parçayı biz kimseye de soramıyoruz. Araç servise verdiğimde daha düzgündü ne yapmalıyım yardım eder misiniz?

Kadir Kadir 1.942 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadir'in Teşekkür Mesajı05 Aralık 2017

    Teşekkürler

  • Kadir18 Kasım 2017

    Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Aracı bugün aynı servise götürdüm sırf el frenini için o parçayı bulamadık ortalama fiyatı 3.500 - 3.000 TL arası dediler dışarıdan bulup getirin 2.500 TL karşılığında biz takarız dediler şaka gibi cevaplar aldım.

  • Renault Temsilcisi17 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Kadir Doğan; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler