14 Kasım 2014
Yorum Yap
#2822347

Renault Servis Bakımı ve Sonrası Oluşan Sorun

Renault Megane 2 marka aracımın 120.000 bakımını Renault Ordu yetkili servisinde yaptırdım. Yaklaşık 4 ay sonra ağır bakımda değiştirilen kayışlar dan biri araç yolda giderken koparak aracın çalışmamasına ve durmasına neden oldu. Aracı olay Diyarbakır'da olduğu için çekici yardımıyla Diyarbakır Renault yetkili servisine götürdük.


Aracın fotoğrafları Diyarbakır Renault servisi tarafından Renault Mais merkeze çekilip gönderildi. Renault Merkez hatanın dış etkenlerden kaynaklandığını belirterek zararımı karşılamadı. Olayda
herhangi bir dış etken olmamasına rağmen dış etkenin ne olduğunu açıklayamadılar ve benimle ilgilenmediler.

İsmail 1.192 Okunma

Cevaplar

 • İsmail01 Aralık 2014

  Şİkayetim ile ilgili geri dönüş yapılmamıştır.

 • İsmail21 Kasım 2014

  Renault merkez tarafından uygun olmadığım bir saatte arandım.Aynı gün içinde saat 3 ten sonra aramalarını rica ettim .Bir hafta geçti ama hala dönen olmadı.

 • İsmail19 Kasım 2014

  Şikayet sonrası Renault merkez tarafından yetkili biri aradı ben müsait olmadığımı aynı gün saat 15:00 dan sonra aramalarını rica ettim 5 gün geçti hala dönen olmadı.

 • Renault Temsilcisi14 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Sn. İsmail KURTTEKİN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler