Renault Seramik Kaplama Araçla Geliyor Yalanı

Ali Ali05 Ekim 13:46

Bodrum Renault yetkili bayi ve servisi Renault Kutay araç arzının sorunlu olduğu bu dönemi fırsata çevirmeyi başarmış. 

Araç temininin vakit aldığı ikinci el araç fiyatlarının sıfır araç fiyatlarını geçtiği bu dönemde tüketici ne bulursa tabir yerinde ise üzerine atlıyor. Benzer bir durum başıma geldi. 

Eylül ayında sıfır araç almak in Kutay Otomobile gittim. 15 gün içinde bir araba alabileceğimi öğrendiğimde hem sevindim hem de şaşırdım. Alacağım araç Clio Touch 0.9TCe 90Bg idi. Baz fiyat 120bin küsur tl idi. Araçta park sensörü, bluetooth tel ve müzik ile cruise control olmasını istediğimi belirttim. 15 ay vadeli %30 kredi kullandım ayrıca.

1. Aracın seramik kaplamalı geldiği söylendi 2500TL. 2. Park sensörü yerine -sanırım 1500TL- geri görüş kameralı multimedyanın olduğu söylendi 6.000TL. 3. Kullanılan kredinin sonucu 3 yılın üstüne 1yıl garantinin daha satın alınmasının mecburi olduğu söylendi yaklaşık 700 TL. Çıkan fatura 128bin küsur oldu. Haliyle Renault Merkezi aradım, ilgilendiler. Seramik kaplamanın ve 4. Yıl garantinin zorunlu olmadığını belirttiler. Yani almak zorunda değilsiniz!. Ancak bu kalemler fatura ve diğer sözleşmede belirtilmiş olduğu için delil bulunamadı. Söylediklerim iddiadan öteye geçemedi. Her şey kitabına uygun yapıldığı için maalesef ki bu duruma Renault Merkez dahi bir şey yapamadı.

Cevaplar

Renault Logo Renault 05 Ekim 14:07

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Temha 2 hafta önce  

    Yazıklar olsun renoya

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler