17 Haziran 2014
#2509738

Renault Scenic Marka Aracımın Kronik Arızası Göstergesi Bozuldu

2004 marka Renault scenic marka araca sahibim. Scenic'in kronik arızası olan gösterge panosu bozuldu. Renault bayiliğine açtırdığım dosyaya ret cevabı aldım. Yurt dışında geri çağırma örnekleri olmasına rağmen ve şikayetvar.com'da ve bayilerinde örnekleri olmasına rağmen ret cevabı verdiler.


Senelerdir Renault grubu (Dacia dahil) arabalar kullandım. Renault'tan sıfır araba aldım babamı alması için ikna ettim ve oyak üyesiyim ama bugüne demek ki hep yanlış yapmışım. İlk ret cevabını bayiden öğrenince müşteri temsilcisini aradığım da yardımcı olmak yerine sesini yükseltip kestirip atan biriyle karşılaştım. Renault çok mağdur etti beni.

Ertan Ertan 2.580 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ertan30 Haziran 2014

    Renault kendi sucu gosterge arizasini karşılama emsalleri olduğu halde benimkini yapmayarak gösterdiği kalitesizligini 10 gündür malzeme ( göstergepaneli ) gelecek diye bekleterek kanıtlamış oldu.

  • Ertan18 Haziran 2014

    Basvurunuza cevap verilecek yada arayın yazılıyor aradığım da dalga geçer gibi sikayetimvar.com arayın denip yardımcı olunmuyor. Arac mayis 2014 trafiğe çıkışlı diye yapılmadığı tarafima bildiriliyor. Fakat emsalleri olduğunu söylediğimde bunuda ilettiklerii ama genel müdürlük boyle karar verdi sizin diye saçma sapan bir cevap veriliyor. Bunca zaman Renault a güvenip hep Renault kullanarak hata yapmisim

  • Renault Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Bülent E. I. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları