12 Ağustos 2015
#3471755

Renault Şanzıman Ses Çıkarıyor!

Zor şartlar altında aldığım otomatik çaptur aracıma 3 kere şanzıman değiştim. Şu an yine 1-2 vites geçişlerinde ses çıkartıyor. 3 şanzıman değişiminden sonra yazılım da yüklendi ama fayda getirmedi.


Tekrar değişimi için servise gittiğimde sağ olsun R** A*** çalışanları samimi bir şekilde ilgilendi üst mercilere şikayetimi (şanzıman değişim talebimi) bildirince şanzımanda teknik sorunun olmadığını çıkan sesin sadece konfor olduğunu söyledi. Ben sıfır almış olduğum araç da ses duymak zorundaymışım gibi hava yaratıyor müşteri hizmetlerindekiler. Pire için yorgan yansın diyorum va hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Safak Safak 5.188 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Safak12 Ağustos 2015

    ben Renault beni arasın diye buraya yazı yazmadım. Hukuki olarak anca hakkımı arayabiliyormuşum. Müşteri hizmetleri sayesince b unu öğrendim. İnsanlar bilgilensin diye yazı yazdım. beni aramalasına gerek yok.

  • Renault Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Şafak DARAL, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları