08 Ekim 2015
#3892620

Renault Renault Airbag Arızası!

2006 Model Megan 2 araç sahibiyim. Renault aracımın gösterge panelinde airbag ışığı yandı bu konu ile ilgili olarak servise gittiğimde aracın döner kontaktör denilen parçasının arızalı olduğu ve bunun değişmesi gerektiğini belirttiler. Fiyatını sordum bayağı bir pahalı. Bu arıza ile ilgili olarak yapmış olduğum araştırmalarda birçok Megane araçta bu arızalar kronik olarak çıktığı için Renault firması olarak bu arızanın giderildiği ve yenisi ile değiştirildiği bilgisini edindim. Aynı Megane 2 döner kontaktör şikayetlerden çoğu kişinin sıkıntısı Renault firmasınca giderilmiş. Benim aracımın da, kullanım hatası ile ilgili olmayan, döner kontaktör arızasının giderilmesini istiyorum.

Tulcan Tulcan 1.278 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tulcan'ın Teşekkür Mesajı15 Ekim 2015

    öncelikle Renault mais ailesine ve Renault ASF otomotive teşekkürlerimi ilet istiyorum ayrıca benimle en yakından ilgilenen tüm personelerinize en içten teşekkürlerimi iletiyorum ve Renault ailesini bu üstün performanslarından dolayı kutluyorum iyi çalışmalar tekrar tekrar teşekkürler iyi ki varsınız

  • Renault Temsilcisi08 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. TULCAN TABAK, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları