Renault Otomobilin Vites Topuzu ve Kapı İç Kolları Soyuldu!

Çağatay Çağatay29 Nisan 2014 13:41

2006 model Renault Megane 2HB Expression 62 binde aracım var.40 bin civarlarında vites topuzu ve kapı iç kolları soyuldu sadece buralara dokundum diye. Dokunmadan mı kullanalım aracı ne yapalım anlamış değilim.Araştırdığım kadarıyla kronik bir sorunmuş ama böyle sorun olmaz bilmeden oluşan bir şey değil.Renault'un nasıl malzeme kullandığını özetler bu sanırım.40 binde bir aracın iç kapı kolu vites topuzu soyulup topuz üzerindeki rakamlar görünmez hale gelebiliyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Çağatay 10 Ekim 2014 17:28

ilgilenmenizi istiyorm lütfen olumlu olumsuz bir cvp alamadım

profile-icon Çağatay 10 Ekim 2014 17:27

değişim için işçilik ücreti alacaklarını ve aracınızın tüm bakımınızı yaparsanız öyle iç kapı kollarını değiştireceklerini söylüyorlar bakım için= yag değişimi yag filtre değişimini polen filtresi hava filtresi bujiler gibi bakımı yaparasak ugrasırız diyorlar yani biz ücretimizi cıkarmadan bakmayız diyen bi servisle karsılastım durumla ilgilenminizi istiyorum

Renault Logo Renault 29 Nisan 2014 15:05

Değerli Müşterimiz Çağatay DEĞİRMENCİ Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler