Renault Öten Frenler!

Volkan Volkan28 Ağustos 2018 09:58

30 Mart 2018 tarihinde sıfır kilometre megane4 Joy 1.6 araç satın aldım. Aracın aldığım andan itibaren frenleri rahatsız edici derecede ötüyordu. Yeni olmasından kaynaklandığını düşünerek yaklaşık 3000 km kullandım ve Çorlu Buhari Otomotiv'e 28 Nisan 2018 tarihinde servise götürdüm.

Yaklaşık 2 saat içeride tutulduktan sonra sadece wd40 gibi bir sprey sıkıp aracımı teslim ettiler ve tabi servisten çıktıktan sonra ötme devam ediyordu.

Servisi tekrar aradım ve teknisyen arkadaşın tam olarak cevabı "yeni regülasyon ile aspast kullanımı yasaklandı ve bizim araçlarımızda bu ötme giderilemez, bizim araçlarımızda frenlerin ötmesi normaldir".

Çevredeki yeni arabaları dinliyorum, bu şekilde bir ötme hiç birinde duymuyorum, hal böyleyken de açıklama tatmin edici gelmiyor. Bu regülasyon sadece Renault megane4 araçlara mı geldi? Düzeleceğini bilsem bile bir kere daha saatlerce serviste beklemek istemiyorum. İnsanların yeni araba almalarındaki en büyük motivasyonlarından biri bu tür zaman kayıplarını yaşamamak istemesidir.

Sorunumun olabilecek en konforlu şekilde giderilmesi için desteğinizi rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Renault Logo Renault 28 Ağustos 2018 09:59

Değerli Müşterimiz Sn. VOLKAN B., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler