06 Kasım
#12917785

Renault Ön Cam Bakalit Parçalanması!

2014 model Renault Fluence aracım var ön cam bakaliti parça parça oldu. Renault olarak bu hatanın giderilmesi lazım daha eski farklı model araçta bile böyle sorun olmazken Fluence de niye oluyor bu kadar kalitesiz malzeme mi kullanıyor?

Gökhan Gökhan 1.455 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan16 s

    Genel müdürlükten beni arayıp bana en yakın bayiden yardım olacaklarını söylediler ve Gebze asf bayisinde randevu oluşturuldu. Sonuç olarak bana verilen cevap önce 2014 model olduğu için yaşı gereği böyle olunur ama genel müdürlükten yanıt bekliyoruz denildi. Gün içerisinde genel müdürlükten ön cam değiştiği için ondan kaynaklı diye cevap vermişler bayi öyle dedi. Böyle bir saçmalık olablir mi cam değişiyor bakalit ne alaka macun gibi bakalit te tuttuğum yer elimde kalıyor kopuyor. Ücretin yarısını bayi karşılayacakmış güya sorun bende değil ki kalitesiz olan bir malzeme ve giderilmesi gereken bir sorun var işçilik denilse gene kabulüm ama Renault un kalitesiz malzeme kullanmasının faturasını ben neden ödeyeyim.

  • Gökhan4 g

    Dönüş yapılacak denildi hala dönüş yapılmadı aradan kaç gün geçti

  • Renault Temsilcisi07 Kasım

    Değerli Müşterimiz; GÖKHAN E., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler