08 Eylül 2015

Renault Ne Eşimin Hamileliği Ne De Bana Açtığınız Masraf Önemli Sizler İçin!

Ankara'da Or-ay Oto ve Mais yetkili servislerine başvurdum, 11 Ağustos tarihinde. Bana Eylül 5 için randevu vermelerini, eşimin hamile olduğunu belirttim fakat açık kalan dosya konusunda müdürlerinin kendilerine baskı yapacağından dolayı kabul etmediler.

Eskişehir Sölpük yetkili servisine gittim. İstediğim tarihe randevu verdiler. Ankara'daki servisleriniz neden bunu yapmadı? Toplamda bana 300 liralık masraf çıkardınız, çalışanlarınızın müdürlerinizin yapacağı baskıdan korkmalarından dolayı. En önemlisi eşim hamile, beni çok zor durumlara soktunuz. Zannetmiyorum ki diğer büyük firmalar böyle bir perişanlık içerisine soksun müşterisini. Ankara'da verebileceğiniz hizmetin kalitesi bu mudur?

Serdar 285 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Serdar DOĞAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön