14 Ocak
Yorum Yap
#11445669

Renault Megane Sürekli Arıza Veriyor!

Üç aydır araçtan ses geliyor şikayeti ile servise gidiyorum lakin aracımda ki sesi bulamadılar. Start stop devreye girmiyor diyorum verdikleri cevap fazla kilometre yapıp akünün şarj olması ve %80 nin altına düşmemesi gerekliymiş. Eller serbest modunu kullanamıyorum kapılar açılmıyor. Servis kumanda pilleri değişmesi gerekli dediler ve değiştirmelerine rağmen kapılar yine açılmıyor. Servis danışmanı t** bey bizzat kendi kontrol etti. Renault markasını aldığıma çok pişman oldum. Markalarının arkasında durmuyorlar.

Ergin Ergin 2.054 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Ergin14 Ocak

    Bu mesaj aracımı arızasını düzeltecekmi. Sistem otomatik boş mesaj atıyor. Müşteri Yetkilileri telefonla arayıp çözüm bulmayı düşünmüyormu?

  • Renault Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz Sn. ERGIN E., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler