Toplam çözüm sayısı
..
Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Davut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Renault Megane Fabrikasyon Hatası!

15.506görüntüleme
Davut
Davut 12 Kasım 2018 15:39

Renault Megane 4 aldım kaput yamuk. Böyle saçmalık olur mu. Bu fabrikada kaliteci yok mu. Ayıp ya 100 bin TL para verdim. Kaputun sol tarafına parmağım giriyor. Sıfır araba bu, alalı bir gün oldu. Ben gördüm midem bulandı. Derhal bilgi ve düzeltme istiyorum.

Renault Logo
Renault12 Kasım 2018 15:51

Değerli Müşterimiz Sn. DAVUT E., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Davut
Davut12 Kasım 2018 18:58

Erdeğer Renault yetkili bayii, servisine ve başındaki müdürün işe hakimiyetinin yetersizliğinden dolayı bir gün önce aldığım yeni aracımı, daha çok bozacakları için servise bırakmadım. Soruyorum yeni aldığım bir aracın tampon ve farı sökülmesi bana hak mıdır. Ayıp yazıklar olsun

Davut
Davut12 Kasım 2018 19:06

Erdeğer Renault yetkili bayii. Yeni aldığım Megane 4 aracım içinde kullanma kılavuzu kitapçıkları yok. Taktırığım Park sensörü arka cam güstat giydirme tavan garnetürü (tavan kumaşının kulağına montaj yapıp kumaşa yapıştırmışlar. Hoparlör) siz bu bayilere nasıl bayilik verildiğini merak ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler