sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Megane Fabrikasyon Hatası!

Davut Davut1 yıl önce

Renault Megane 4 aldım kaput yamuk. Böyle saçmalık olur mu. Bu fabrikada kaliteci yok mu. Ayıp ya 100 bin TL para verdim. Kaputun sol tarafına parmağım giriyor. Sıfır araba bu, alalı bir gün oldu. Ben gördüm midem bulandı. Derhal bilgi ve düzeltme istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Davut 1 yıl önce

Erdeğer Renault yetkili bayii. Yeni aldığım Megane 4 aracım içinde kullanma kılavuzu kitapçıkları yok. Taktırığım Park sensörü arka cam güstat giydirme tavan garnetürü (tavan kumaşının kulağına montaj yapıp kumaşa yapıştırmışlar. Hoparlör) siz bu bayilere nasıl bayilik verildiğini merak ediyorum.

profile-icon Davut 1 yıl önce

Erdeğer Renault yetkili bayii, servisine ve başındaki müdürün işe hakimiyetinin yetersizliğinden dolayı bir gün önce aldığım yeni aracımı, daha çok bozacakları için servise bırakmadım. Soruyorum yeni aldığım bir aracın tampon ve farı sökülmesi bana hak mıdır. Ayıp yazıklar olsun

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. DAVUT E., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler