11 Eylül 2015

Renault Megane Aracımda Fabrikasyon 2 Kat Boya Olduğu Söylendi!

Sayın Renault yetkilileri; aracımda fabrikasyon çıkısı 2 kat (300 mikron) boya olduğu (her yerinde, kapı içleri dahil) söylendi. Bununla ilgili neden böyle bir durum olduğunu ve bu araç satılırken müşteriye neden bilgi verilmediğini yazılı belge olarak istiyorum.

Oktay 869 Okunma

Cevaplar

 • Oktay27 Ekim 2015

  Peki şimdi soruyorum elimde kendi uzmanlarınız tarafından verilen imzalı bir evrak var. Ya siz bana araştırma yaptık diyerek yalan söylediniz ya da aracı kontrol eden uzmanlarınız bana yalan söylüyorlar. Ama sonuç olarak elimde imzalı belgeniz var ve bu belgede dava dosyasında yerini alacak saygılar. lütfen müşterilerinizi enayi yerine koyup'ta kandırmayın sonuçları sizin için üzücü olacaktır...

 • Oktay27 Ekim 2015

  27.10.2015 salı günü itibari ile aracımın boya kontrolünü mais boğaziçi şube müdürlüğünde isteğim üzerine uzman karoser'ler tarafından kontrol ettirdim. Sonuç aracımın fabrikasyon boya olduğu söylendi ve imzalı evrak verildi. Aracımın boya kalınlığı normal değerlere göre neden kalın olduğunu sorduğumda ise fabrika iki kat boya atabiliyor denildi. Şimdi soruyorum ben genel müdürlükten bu incelemeyi yaptırmadan önce cüneyt beye durumu açıkladım ve gerekli kontrollerin yapılmasını istedim, aradan belli bir zaman geçtikten sonra cüneyt bey beni aradı ve araştırmaların sonucu ne fabrikada ikinci bir boya işlemi yapılmadığını ayrıca taşıma sırasında'da herhangi bir problem olmadığını iletti.

 • Oktay17 Eylül 2015

  Konuyla ilgili genel müdürlükten arandım araştırma yapacağız fabrikadan bilgi alacağız dedi. Bugün itibari ile arandım herhangi bir problem görünmüyor dendi. Tabikide problem olsa da yok diyecekler neyse ben bu arada tanıdığım bir Ford yetkili servisine incelettim 2 adet cihazla baktılar birinde 185-200 mikron bir cihazda ise 205-220 mikron çıktı boya kalınlığı. Fakat fabrika boyası dışında boya yoktur dendi. Birde Renault yetkili servisinde baktırdım sadece boyasına onlarda boya olmadığını söylediler. Ben konu ile ilgili detaylı araştırma yapıp çıkan sonuçları buraya yazacağım.

 • Renault Temsilcisi11 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Sn. Oktay ÖZDOĞRU, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön