Renault Megane 4 Yokuş Kalkış Desteği Arızası

Ibrahim Ibrahim06 Ağustos 16:06

2017 model Renault Megane 1.6 benzinli 23bin km deki aracım yokuş kalkış, ESP, fren sistemi arızası veriyor. Hız ibresi kendi kendine bir anda sıfıra düşüyor. Gaziantep imamkayalı Renault yetkili servisine götürdüm. Bilgisayara taktılar. Bir sıkıntı yok. Aracı boşta kullanmışsınız dediler. Arızayı sildik dediler. Aracı tekrar çalıştırdığımda aynı hataları verdi. Araç kendi kendine fren yapıyor, klima açınca hız ibresi sıfırlıyor, ekran gidip geliyor. Dokunmatiği çoğu zaman çalışmıyor. Nasıl oluyor da sıkıntı olmuyor. Anlamış değilim. Bir haftadır mağdurum. Problemi bulmak için uğraşmadılar bile. Madem problem yok bu sıkıntılar neden yaşanıyor? Ben bu şekilde nasıl kullanacağım aracı. Çok mağdur ettiler.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ibrahim 09 Ağustos 20:08

Ne arayan ne soran var. Arayacağız diye hazır mesaj metni gönderildi. Sonrası yok. Ben mağdurum umarım başkaları mağdur olmaz.

Renault Logo Renault 06 Ağustos 16:07

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler