11 Ekim 2017
Yorum Yap
#9681846

Renault Megane 4 Ön Park Sensörü Ve Eksik / Yanlış Bilgilendirme

15.08.2017 tarihinde Renault Mais Bursa şubede 2016 model 16 s*f ** plakalı Megane 4 aracıma ön park sensörü taktırma işlemini yaptırdım. İşlem yapılmadan önce ne istediğimi
Bursa Mais Şube’ye sözlü ve yazılı olarak ilettim. İlgili işlem yapıldıktan sonra ön park sensörünün ön ana konsol ekranında ‘’mesafe engel algılayıcısı’’ olarak her hangi bir şekilde çıkmadığını/görünmediğini, sadece ses ile mesafe uyarısı verdiğini gördüm. İlgili şikayetimi Bursa Mais Şubeye ve Renault merkeze yazılı olarak ilettim. Sonrasında Bursa Mais Şube iletişim kurarak sonradan yapılan/takılan ön park sensörlerinde sadece sesli uyarı verdiğini,başka bir işlem yapamayacaklarını belirtti. İşlem öncesi bu bilginin verilmediğini, verilseydi işlemi yaptırmayacağımı ve mağduriyetimin giderilmesini istediğimi belirttim. 2 aydır konu çözüme kavuşmuş değil ve hala net bir dönüş alamıyorum.

Görkem Görkem 8.752 Okunma

Cevaplar

  • Görkem'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2017

    Şikayetimle ilgilendiği için Merkez Müşteri hizmetlerinden Hasan Bey'e çok teşekkür ederim. Problemim çözüme kavuşmuştur.

  • Görkem11 Ekim 2017

    Değerli Renault "otomatik" cevap verme programı, şikayetimi gerçekten okursanız zaten size yazılı olarak şikayetimi ilettiğimi göreceksiniz, sizden dönüş alamadığım için şikayetvar'a yazıyorum. Hata yapılmış olabilir ama lütfen 2 aydır gösterdiğim iyi niyete karşı hatanızı düzeltin. Saygılarımla

  • Renault Temsilcisi11 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Görkem Bayram; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler