Toplam çözüm sayısı
..
Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Renault Megane 4 Kapı Fitili Ve Çıtası

4.507görüntüleme
Fırat
Fırat 30 Aralık 2020 23:16

2016 model Mart 2017 çıkışlı Megane 4 araç sahibiyim. Aracın garantisinin bitmesi ile birlikte aracın her iki tarafındaki kapı fitilleri içeri göçtü, çıtalar fitilden ayrıldı. Konuyu ilettiğim yetkili servis dosya açtı ve müteakiben tarafıma Renault genel merkezinden onarım için önce 8000 Tl sonra indirim vs ile aracımın bakımını da, 1450 Tl yaptırmam karşılığında sorunun 1800 TL'ye toplamda,3250 TL'ye halledeceklerini söylediler. 

Sorun şu ki; kullanıcı ile ilgisi olmayan ve fabrikasyon kronik sorun olan bu arızanın giderilmesi için hem para talep etmek hem de bakıma zorlamak tam anlamıyla utanmazlık.

Kendi sattığı aracın arkasında dahi duramayan bir markadan, bahsediyoruz. Bir çok marka aracının kronik sorunu için şanzıman ve hatta motor değiştirirken Renault 300-500 liralık fitil peşine düşmüş. Yazıklar olsun size. Ha bire reklam yapıp sonra aracınızın arkasında durmayın.

Gelişme
Gelişme

12 Ocak 18:06
Ek

Renault al arabanı başına çal. 2016 model Megane 4 ün cam fitili ve çıtasının hali ortada. Aracın bu kronik arızasını kabullenmek yerine para verin halledelim tarzı yüzsüz bir yaklaşım. Hiç mi utanmanız arlanmanız yok, hiç mi yüzünüz kızarmıyor. Bu sorun aracın kronik sorunu sürücünün ya da araç sahibinin değil.

Renault Logo
Renault31 Aralık 2020 10:10

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

1 Yorum

Fırat
Fırat12 Ocak 18:08
 
Renault Megane 4 Kapı Fitili Ve Çıtası

Ne geri dönen var ne arayan ne soran. İşte Renault cidfiyetsizliği. Aşağıdaki resim her şeyi özetliyor. Renault marka araç almayı düşünenler bir kez daha düşünmeli

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler