25 Ağustos 2017
#9265920

Renault Megane 4 İcon 2017 EDC Şanzıman Sorunu

Renault Megane 2017 icon otomatik. Çok beğenerek aldığım arabanın ikinci gününde kalkışlarda gaz yememe vites geçişlerinde sürtünmesi başladı servisi aradığımda sıfır araba olduğu için normal dediler. Seslere 1 hafta dayanabildim ve servise götürdüm, önce debriyaj takımı hayali dendi debriyaj gaz vites kolu ne varsa garantiden değişildi araba teslim edildi. Bir hafta sonra tekrar başladı bu gittiğimde ise şanzıman hatalı denildi şanzıman değişildi ve teslim edildi. Arabam şu an 1200 km civarında ve hala aynı şikayetler devam etmekte. Arabamın değişimini ya da paramın iadesini talep ettim Mais 10 gündür bir adım atmadı son derece mağdurum mahkeme sürecini burada adım adım paylaşacağım.

Eser Eser 30.505 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Eser12 Eylül 2017

  Hala bir cevap yok Renault mükemmel şekilde ürünün arkasındaymış

 • Eser29 Ağustos 2017

  Fransa ile yazışıp gelişmeleri buraya yazacağım dostlar.

 • Eser25 Ağustos 2017

  3 aydır mağdurum kiralık araba kullanıyorum arabam serviste kobay gibi kullanılıyor siz hangi memnuniyetten bahsediyorsun. Firmanız doğrudan benim arabamı ya değiştirmeli ya da paramı iade etmeli. Ayrıca serviste arabayı ilk teslim almadan evvel yapılan boya koruma seramik alt koruma iç kumaş koruma ücretinide ödemek durumundasınız.

 • Renault Temsilcisi25 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz Sn. Eser Şahin; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları