Renault Megane 4 1.3 Hışırtı Sesi Ve Vites Geçiş Sorunları

Göktug Göktug19 Şubat 07:46

Aracımı ocak ayında teslim aldım. Aldığım günden bu Yana direksiyon tarafından hışırtı şeklinde ses geliyor. Rahatsız edici bir ses. 2 gün öncesine kadarda buz çözme düğmesine bastığımda herhangi bir ses gelmiyordu. Şu anda hem açarken hem de kaparken çıt diye bir ses geliyor. 1 ve 2. Vitese geçerken hırt diye ses geliyor bu diğer viteslerde olmuyor. 4. Viteste giderken ayağımı gazdan çeker çekmez vites topuzun 2 veya 3 sefer ileri geri hareket ediyor.

Servise götürdüm sorunları anlattım. Olan dışı bir sıkıntı yok denildi. Bu sorunların çözümü noktasında Renault gibi bir firma çözüme ulaştırır diye düşünüyorum. Sıfır alınan arabada bunların olmaması gerekiyor. İnsanlar dişinden tırnağından artırdığı para ile Renault alıyorlar ve bu tür problemler ile muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Sizi tercih eden müşterilerinize çözümden başka bir yaklaşım tarzınız olmamalı.

Cevaplar

Renault Logo Renault 19 Şubat 08:49

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler