02 Eylül
#12532225

Renault Megane 4 11.000 Km Otomatik Şanzıman Arıza

Renault Megane 4 1.2 otomatik aracı 2016 model araç 11.000 km de geçen önce araçtan ses geliyor şüphesi ile servise götürüyorum 1 hafta inceleniyor debriyaj blogu problemi olduğu söylenerek debriyaj bloğunu değiştirdiler. 10 gün sonra yıllık bakımı yapıldı. 1 hafta sonra tekrar lambalarda araç kilitlendi fren tutmuyor ekranda uyarı geliyor o esnada stop ettirebildim. Renault yol yardımı aradım servise götürün dediler. Servis e sabah götürdüm. Yol testine çıkıp kontrol edildiği söyleniyor ve problem yok binebilirsiniz diye gönderildim. Bayram tatilinde araç 3-4 vites seviyelerinde tak tak diye şanzıman tarafından ses geliyor ve tatil dönüşünde 1 hafta sonraya randevu veriliyor.


Geçen hafta aracı bıraktığımda aracın şanzımanı değiştireceklerini söylüyorlar. 11.000 km de 2 yıl içerisinde araç önce su aldı kullanıcı diye üstünden attılar, sonra iç plastik trim tırnak kırık, bu sefer debriyaj bloğu değişiyor yetmedi şanzıman değişecek deniyor. Kusurlu aracı piyasaya sürüyor yolda kaza geçirip olaylar olduktan sonra mı Renault devreye girecek. Kusurlu aracın değişimini istiyoruz. Otomatik bir araçta 11.000 km de kim seyahat yapmak ister. Yol da sürüş emniyeti kalmadı. Araç engelli tertibatlı bir araç ayrıca. Nesine güvenip bu araçla yola çıkılacak. Hayal kırıklığı Renault. Araç ile ilgili servis kayıtları Renault sisteminde de mevcut.

Mesut Mesut 9.405 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi02 Eylül

    Değerli Müşterimiz; MESUT A., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları