Toplam çözüm sayısı
..
Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ahmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Renault Megane 3 Ön Cam Izgara Fitili Ya Da Lastiği

3631görüntüleme
Ahmet
Ahmet 21 Eylül 16:36
Çözüldü Çözüldü
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
“Sorunumu çözmek için ellerinden geleni yaptılar. Çözüme kavuşturdular. Teşekkürler. Şikayet Var'a da ayrıca teşekkür ederim.”

Merhabalar 2012 model Megane 3 Touch paket aracımın ön cam kaput arasındaki ızgara fitili dökülüyor. Araştırma yaptığımda bu olayın kronik bir sorun olduğunu fark ettim. Önceki aracım 2003 model olmasına rağmen böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Ancak 2012 model araç olmasına rağmen paramparça durumda. Servise yönlendirilmem durumunda epey ® maliyetli olacaktır. Bu konuda ne yapılabilir. Yetkililerden yardım bekliyorum. Teşekkürler.

Renault Logo
Renault21 Eylül 16:38

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ahmet
Ahmet1 hafta önce

Sorunumu çözmek için ellerinden geleni yaptılar. Çözüme kavuşturdular. Teşekkürler. Şikayet Var'a da ayrıca teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile