17 Eylül
Yorum Yap
#10914369

Renault Megane 3 İç Çekme Kolu İçin Komple Değişim!

Renault Megane 3 gtline 2012 araç sahibiyim. Defalarca Mais ile görüşmeme rağmen sorunu çözmediler. Ufak bir parça için komple kapı döşemesinin değişmesi gerektiğini ve 2000₺'yi geçeceğini söylüyorlar. Kırılan ön sağ kapı iç çekme kolu gayet belli ki döşemeden bağımsız. Sadece bu parçayı istiyorum ama yardımcı olmuyorlar. Parça fotoları ektedir. Başka bir müşterinin başka bir şikayeti daha mevcut şu linkte: https://www.sikayetvar.com/renault/renault-fluence-on-kapi-cekme-kolu-kirildi-hicbir-yer-de-bulunmuyor.Bu arkadaşın sorununu nasıl çözdüler? Ben de bir an önce çözülmesini bekliyorum. 2 aydır kapıyı kapatırken zorlanıyoruz.

Ozan 1.568 Okunma

Cevaplar

  • Ozan30 Ekim

    Komple değişim fiyatı 2000₺, bu şikayete özel 1000₺ teklif edildi. Kabul etmedim. Sadece kapı kolunu istiyorum ama olmayacağını söylediler. Takdirlerinize bırakıyorum.

  • Ozan19 Eylül

    Bölge sorumlusu şahsen aradı fakat parçanın kapı döşemesiyle birleşik olarak satıldığını iletti. Haklı olduğumu söyledi ben de olsam sizin gibi düşünürüm fakat bu böyle satılıyor dedi. E bari onun fiyatında indirim yapıp verin dedim. Birkaç bayiyle paylaşıp sizi arayacaklar dedi ama hala bekliyorum. Parçacılar yurt dışından direkt olarak sadece kapı kolunu sipariş edebiliyor ama Mais döşemeyle birlikte satıyor :) takdiri bu postu okuyanlara bırakıyorum.

  • Renault Temsilcisi17 Eylül

    Değerli Müşterimiz Sn. OZAN M., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler