27 Kasım 2018
#11207705

Renault Megane 3 Direksiyon Simidi Ve Vites Topuzu!

2011 Model Renault Megane 3 Privilege model aracım var. Malumunuz bej deri kaplı direksiyon simidi ve vites topuzu mevcut. Aracım daha 57.500 km'de olmasına rağmen kararmalar ve soyulmalar var. Takıntılıyım, inanın aracın direksiyonunu soyulmasın diye iki parmağımla tutuyorum, farklı yerlerinden tutuyorum, vitese dokunmuyorum bile ama yine de gün geçtikçe soyuluyor. Malzeme kalitesi sorunlu sanırım. Daha önce Clio 3 aracım vardı ve aynı sorunu yaşamıştım, direksiyon simidini değiştirmişlerdi fakat başka bir Renault aracımda daha başıma gelmiş oldu. Şu kalitenin bir standardı yok mudur acaba? En yüksek kalite donanımlı araç alalım diyoruz yine de başımıza geliyor. Renault markası kendisini iç aksam kalitesinde daha çok çok geliştirmesi gerekiyor. Yoksa klasik bir Fransız olmaktan ileriye gidemez. Bir sonraki aracımda bu sorunları yaşamamak için sanırım marka değiştirmek gerekiyor.

Atakan Atakan 3.984 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atakan'ın Teşekkür Mesajı29 Kasım 2018

    Ben hayatımda böyle bir müşteri hizmetleri görmedim. O kadar hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler ki ben bile ne olduğuna inanamadım. Renault, müşteri hizmetlerinden Yasin bey ve Karen Otomotiv Atakan Bey çok çok teşekkürler.

  • Renault Temsilcisi27 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz Sn. ATAKAN S., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları