sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Megane 3 Bej Deri Direksiyonda Dökülme Ve Kararma!

Gökay Gökay 1 yıl önce

70000 km’de 2011 Megane 3 EDC privilege bej döşeme aracım var. Aracın 2. sahibiyim. Aracın bej deri direksiyonunda kararma ve dökülmeler mevcut. Yıpranma ve kullanım payını da düşünmeme rağmen bu model, donanım ve kilometredeki bir aracın direksiyonun böylesine kötü durumda olmasını çok yadırgıyorum. Utanılacak halde olan bu direksiyonu kılıfla kullanıp ayıp örter durumda da olmak istemiyorum. Müşteri memnuniyeti ve marka imajı açısından gerekenin yapılmasını ve direksiyonun yenisi ile değişimini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gökay 1 yıl önce

İletişime geçtiniz, yetkili servise yönlendirdiniz ve ben de gittim. Aldığım cevap “Herhangi bir işlem yapmak için araca bakım yapmalıyız. Ücreti ₺850.” İki ay önce özel serviste bakımı yapılan araca yetkili servis bakımı şartıyla işlem yapılabileceği ifadeleri ve çözümünüz -ki direksiyonun değişeceği bile kesin değilken hani belki- gerçekten Renault kalitesiyle (! ) -tıpkı direksiyondaki gibi- açıklanabilir sanırım. Müşteriyi mi memnun etmeye çalışıyorsunuz yoksa iş yapamayan servislerinizi mi anlayamadım. Ama benim memnun olmadığım çok açık. Yazık!.

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. GÖKAY B., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler