Renault Megane 2 Döner Kondaktör Arızası!

Gökhan Gökhan5 yıl önce

2007 model Renault Megane 2 Hatcback aracımın 2.5 yıl önce döner kondaktör arızası olması üzerine Renault tarafından kronik sorunlu parça kabul edilerek parça değişimi yapıldı, ancak parça takıldıktan yaklaşık 13-14 ay sonra tekrardan ses yapmaya başladı ve en nihayetinde yaklaşık 2.5 yıl sonunda tamamen kopma yaparak AirBag sistemim devre dışı kaldı.

Renault firmasına bu durumu tekrar bildirmeme rağmen daha önceden kabul edilen kronik arıza tekrardan ücretsiz değişime alınmadı ve bu konuda mağdur edildim maalesef, kronik sorunlu olan ve kullanıcı hatasından kaynaklanmayan bu arızanın ücretsiz giderilmesi konusunda Renault firması tarafından maalesef mağdur edilmiş durumdayım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gökhan 5 yıl önce

Firma tarafından aranacağım söylendi ancak bu konuyla ilgili aranmadım,

Renault Logo Renault 5 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Sn. Gökhan GÖRÜNMEZ, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler