29 Kasım 2016
#7070003

Renault Megane 2 Authentique Marka Aracımın Döner Kontaktör Arızası!

2004 yılında sıfır olarak almış olduğum Renault Megane 2 Authentique model aracımın servis ve airbag ışığının yanması sonucunda yetkili servise danıştım. Yetkili serviste aldığım cevap; döner kontaktörün arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğiydi. Servistekilere ve yedek parça satışı yapanlara döner kontaktörün fiyatını sordum, işçilik ve parçanın yenisiyle değişmesi için afaki bir fiyat söylediler.


Direksiyonunun döndürülmesiyle ve buna irtibatlandırılmış teknik akşamların tahrip olmasıyla ortaya çıkan bu sorun, Renault Megane 2 model araçların çoğunda gözlemlenmekte olup forumlarda yaptığım araştırmalar ve şifaen yaptığım görüşmeler sonucunda çoğu kişinin aynı dertten muzdarip olduğu bilgisini aldım. Kullanıcı hatasıyla ilgili olmayan bu arızanın giderilmesi işlemini Renault'un ücretsiz olarak yaptığını öğrendim. Arızamın ücretsiz giderilmesi için gereğini rica ederim.

S.oğuzhan S.oğuzhan 3.334 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi29 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.S.OĞUZHAN D. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları