sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Megane 2 Aracımın Döner Kontaktör Arızası Var

Mustafa Mustafa5 yıl önce

2004 Model dynamic Megane 2 araç sahibiyim. Aracımda cruise kontrol düğmelerinde bazen çalışma bazende sorun var uyarısı yaşıyorum. Bunun yanında direksiyon çevrildiğinde tıkırtı sesleri duyuyorum. Airbag arızası henüz vermedi fakat araştırdığım kadarıyla döner kontaktör arızası var ise bu sorunlar yaşanabiliyormuş.

Forumda bir başka kişide de aynı arıza olduğunu gördüm ve bu arızanın ücretsiz giderildiği bilgisini aldım. Aynı hizmetten yararlanmak istiyorum, bu kronik arıza ileride hayati bir risk olan airbag hatası ile sonuçlanmadan problemimin çözülmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mustafa 5 yıl önce

Merhaba, müşteri temsilciniz kısa sürede iletişime geçti ve servis tarafından bana ulaşılacağını bildirdi fakat henüz servis tarafından aranmadım. Bilginize.

Renault Logo Renault 5 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. Mustafa Ozan ÖZCAN, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler