sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Mais Clio 4 Su Alıyor

Mustafa Mustafa07 Şubat 15:08

Renault Clio 4 aracımı yetkili servise alt döşemeye su alma sorunu ile başvuru yaptım. Bana aracımda ki sorunun kaynağını tespit için bir ücret çıkardılar yaptırmak istediğimi ve 1000 TL olan servis ücretini ödeyip bana yapıldı dendi. Sonra her yağmurda tekrar tekrar aracım içine su aldı ve her şu aldığında servisin yolunu tuttum. Artık yapamayacaklarını anladım ve Renault müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim.

Konuyu detaylı şekilde anlattım ve servisten memnun değilim. Ya ödediğim paramı iade edin ya da başka bir servise yönlendirin dedim. Sonra beni il sınırları içindeki diğer yetkili servise hiçbir ücret alınmadan yaşadığınız bu sıkıntınızı ileteceğiz ve size yardımcı olacaklar dendi ama maalesef ikinci gittiğim yetkili servis de bana 4. defa sonrası 2013 model aracıma bütün ön cam bakalit fitil vs. Değişecek diye rapor sundu.

Bende toplam maliyetini indirim uygulanmış şekliyle 2700 TL para istediler. Mecbur yaptırmak için kabul ettim. Çünkü Renault Mais müşteri hizmetleri maalesef daha 1 yıl bile olmadan yapılan işçilik ve servis garantisini arkasında durmadı. Haksız kazanç elde ederek mağdur etti. Yasal haklarımı arayacağım.

Cevaplar

profile-icon Mustafa 07 Şubat 18:06

Renault Mais müşteri hizmetleri! Müşteriden yana olmak yerine, yetkili servise destek çıkan yetkili servisleri kusurlu bile olsa örf bas eden bir firma olduğunuz müddetçe kalitede, hizmette memnuniyete dair bir arpa boyu yol gidemezsiniz Nokta.

Renault Logo Renault 07 Şubat 16:26

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mustafa 14 Şubat 13:31  

    Aynı durumları yaşamışız. 10 defa sök tak mahvoldu tabi. Her defasında ayrı bir sorun çıktı. İlk arka kapılar dendi sonra bagaj fitili ve en son ön cam komle fitil ve direk bakalitler değişti. 2700 indirim fiyatı. Daha 5 gün oldu inşallah kurtulurum:(

  • profile-icon Halis 13 Şubat 10:49  

    Arkadaşım bende de clio4 var 2013 araba arka hoparlör yerlerinden su alıyor bunun için defalarca servise gittim arabayı Puzzle gibi sürekli söke taka laçka ettiler fitil deiğiştirmeleri sayma bile sonuc ne ? yok ettiğin masraf cabası .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler