01 Ekim
#12696736

Renault Mais Ankara Aracımı Mahvetti!

Renault Talisman marka aracımı geçirdiğim kaza neticesinde Ankara Renault Mais servisinde onarımını yaptırdım. Fakat yapılan onarım çok üstün körü ve baştan savma yapıldı. Şöyle ki ön tampon sürekli yerinden çıkıyor, sol ön çamurluk dışa doğru açılma yaptı, sol kapı sıfırı ile değişti boya atıklığı var ve parça orijinal değil, sol arka kapı işlem gördü ve ölçülen mikron değerleri 600 mikron civarında, sol arka çamurluk değişti parça orijinal değil ve alakasız yerlerde 300, 400 mikron boya kalınlığı var ve kesim yerlerin de 1000 mikronluk kalınlıklar var.
Ankara Mais yetkili servisine asla bir daha gitmem.

Mehmet Mehmet 5.186 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet22 Ekim

  Renault Ankara Mais yetkili servisi tarafından bariz onarım hataları yapılan aracıma eksik bilgilerle dolu rapor hazırlayan Renault genel müdürlük personeli markaya ciddi zarar vermiştir. Gerçekleri gizleyerek hiçbir sonuca varamazsınız bunu aklınızın bir köşesine yazın. Yapılan onarım hatalarının görsellerini bildirmeme rağmen reaksiyon göstermeyen çözüm üretmeyen bir yapınız var. Renault olarak her zaman yanınızdayız sözünüzün hakkını verin. Tutamayacağınız sözleri müşterilerinize vermeyin.

 • Mehmet08 Ekim

  1.5 ayda kullanılan parçaların orijinal olduğu bilgisi şahsıma verildi. Hzılı reaksiyon için teşekkürler Renault. : (

 • Mehmet01 Ekim

  Onarımdan ziyade aracıma yıkım işlemi yaptı Ankara Mais yetkili servisi.

 • Mehmet01 Ekim

  bir de araç iç döşemeleri onarım gören tavan kısmımdan açılma yaptı.

 • Renault Temsilcisi01 Ekim

  Değerli Müşterimiz; MEHMET A., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları