22 Kasım 2019
#13029408

Renault Latitude Kronik Sorunları Bitmiyor!

Kullanmakta olduğum lattitu'de aracımın maalesef kronik sorunları benimde başıma geldi. Şoför kapısındaki kilit arızalandı. Araç şoför kapısının açıldığını fark etmiyor. Bu nedenle araçta şoför tarafından inildiğinde araç kendini kilitlemiyor. Radyo açık kalıyor. Şoför cam kumanda düğmelerinin iç tırnaklarında sorun var. Kırık ve soyulmalar mevcut. Aynı şekilde ön yolcu cam kumandası arızalanıp duruyor. Düğmede sıkıntı var. Son olarak vites topuzu aşınmaları benimde maalesef başıma geldi. Vites yazıları dahi okunmayacak hale geldi. Renault'un amiral gemisine bunlar yakışmıyor. Bu 4 parçanın müşteri memnuniyeti adı altında ücretsiz değişimi talep etmekteyim.

Sercan Sercan 4.426 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sercan07 Ocak

    Sayın ilgili, Şikayetlerim ile ilgili olarak hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ancak Mahmutbey Çetaş'a yönlendirme yapıldı. Mesafe olarak uzak ve iş yoğunluğum nedeniyle bayiye gidemedim. Lütfen Anadolu yakasında ve mümkün ise Ataşehir'e yakın bir yere yönlendirilebilinirse çok memnun olacağım. Şikayetlerim hala giderilebilinmiş değil.

  • Renault Temsilcisi22 Kasım 2019

    Değerli Müşterimiz; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları