13 Nisan
#11840201

Renault Latitude Aracımda Vites Topuzu Soyulması!

2012 model Renault Latitude aracım var bu araç yakın zamana kadar çok yakın akrabam tarafından Mais yetkili bayisinden sıfır olarak alınmış ve bu zamana kadar olan periyodik bakımları sadece yetkili servis dahilinde yapılmıştır. Araç şu anda bana geçmiştir araç gerçekten d segment olarak harika özelliklere sahip bir araç fakat kilometre daha 90 bin olmasına rağmen gerek vites topuzu gerekse direksiyon bu araca hiç yakışmıyor. Bu konuyla ilgili yetkili servis ve genel merkezle yaptığım görüşmeler sonucu tatmin edici bir müşteri memnuniyeti alamadım.


Vites topuzu üzerindeki soyulma vites atarken sakatlanma ya da el içinde kesik falan gibi bir nedene sebep olacağını düşünüyorum, bu sebepten dolayı sayın yetkili arkadaşlardan bu olaya ilgi duymalarını istiyorum. Servis olarak bu parçanın değişimi olabileceği fakat tarafıma yüzde 30 gibi bir indirim yapabileceğini beyan etmişlerdir. Ben gördüğüm ve şahit olduğum bir çok Latitude araç vites soyulması ile ilgili şikayet ve sorun bildiren arkadaşlarımın, bu parçayı ücretsiz olarak müşteri memnuniyeti adı altında değiştiklerini biliyorum ve bu hassasiyetin tarafıma gösterilmesini önemle rica ediyorum. Ciddi olarak ilgilenmeliler.

Yaşar Yaşar 2.967 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yaşar'ın Teşekkür Mesajı13 Mayıs

  Renault Mais yetkilisi sayın yasin bey şikayetim konusunda benimle irtibat kurarak ve samimi çok candan bir şekilde benim sorunumla birebir bizzat ilgilenmiş olup süreci en güzel ve kaliteli bir şekilde takip etmiştir kendisine tarafımca teşekkürlerimi sunar çalışma hayatında başarılarının devamını dilerim saygılar

 • Yaşar16 Nisan

  Sayın Renault yetkilisi Renault Mais olarak diğer müşterilere gösterilen vites topuzunun ücretsiz deişim talepleri gükeryüz ifadeniz maalesef nedendir bilmiyorum şahsım adına gösterilmedi benden bu vites topuzu için ücret ödemem gerektiğini beyan ettiniz fakat bu sorun tüm Latitude araçlarda kronik bir sorun olmasına rağmen benim aracım tamamen yetkili servis bakımlı olmasına rağmen siz Renault Mais tarafından değişim için bana sadece yüzde 30 gibi bir indirim yapabileceğinizi söylediniz ben diğer Latitude kulanıcısı arkadaşlarıma gösterilen hassasiyetin tarafımada gösterilmesini talep ediyorum saygılar.

 • Yaşar15 Nisan

  Sayın Mais yetilisi lütfen acil bir çözüm istiyorum şimdi de vites topuzu yerinden çıkmaya başladı

 • Renault Temsilcisi15 Nisan

  Değerli Müşterimiz; YAŞAR T., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları