12 Mayıs
#11960899

Renault Latitude Aracımda Vites Topuzu Sorunu!

İkinci el olarak beğenerek ve isteyerek aldığım 2012 model Renault Latitude marka aracımdan çok memnun olmama rağmen d segment ileri derece konforlu araçta vites topuzunun bu denli kısa sürede deforme olması çok şaşırtıcı. Şöyle ki vites topuzun üzerinde bulunan folyonun yırtılarak deforme olma sonucu eşimin ve benim elimin iç kısmına vermiş olduğu rahatsızlıktan dolayı birazını sökmek durumunda kaldım. Bu durumda aracımın iç dizaynında kötü bir görüntü oluşturuyor. Bir konuda daha sıkıntım var belli bir ortalama hızda ilerlerken ufak bir yol bozukluğunda aracımın arka kısmı sekme yapıyor, umarım bu kronik bir durum değildir.

Kamil Kamil 1.040 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs

    Vermiş olduğum şikayetime ivedi dönüş sağlayan Bornova Renault Mais şirketinde çalışan Gaye hanıma öncelikle çok teşekkür ederim. Firmanın aracımın vites topuzuyla ilgili sorunumu değerlendirmesi ve olumlu sonuçlandırması beni ayrıca memnun etmiştir. Buna istinaden her zaman yanımda olduğunu hissettiren Renault maise ayrıca teşekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi13 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; KAMİL K., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları