04 Temmuz 2017
#8760693

Renault Laguna'da   Kronik  Direksiyon Soyulması

2010 model Renault Laguna 3 aracımın direksiyonu vites topuzu soyuluyor. Kronik rahatsızlığı. Bu konuda Renault gibi bir markanın müşterilerine ücretsiz yardımlar talep etmesi gerekiyor. Bu durum satmaya kadar götürecek rahatsızlıklar. Bunlar bir daha da bu şekilde olursa bu marka araca binilmez. Mais gibi gibi servislerden bir müşteri memnuniyeti açısından bir iletişim kurulmasını bekliyorum.

Harun Harun 9.260 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Harun17 Temmuz 2017

    Aracı 2. el aldığım için aldığımda direksiyonun öyle olduğunu gördüğümü ve 2014 den sonra servise girmediğim için ret cevabı geldi. Oysan aracı alır almaz akü için yetkili servise gittim. Yenisi için indirimli para istediler. Yani kendi ürettiği ürünün arkasında durmuyor.

  • Harun17 Temmuz 2017

    Gebze Renault ASF'den aradılar lakin araç garanti de olmadığı için direksiyon simidi değişimi için ücret talep ettiler. Eğer bir direksiyon simidini Renault değiştirmiyorsa büyüklükten ve büyümekten bahsetmesin.

  • Renault Temsilcisi04 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Harun Güneş; Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları