13 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1793687

Renault Kusurlu Ekspertiz Raporu!

02. 03. 2012 tarihinde Bursa Karacabey'den, Renault kango 1. 5 Multix aracını almak istedim aracı Karacebey'de ki Mais Renault yetkili servisine götürdük baktılar araca onay verdiler hiç bir problem yok kaza yok yalnız 2 parçada lokal boya var dediler bizde servise güvendik, 10 ay sonra öğrendim aracımın tramer kaydında 13 bin tl kaza kaydı varmış. Beni yanılttılar. Sıfır hata diye araca güvence veriyorlar 13 bin tl 2009 yılında yapılmış kazası çıkıyor servise güvendik. Firmaya şikayetimi belirttim denetlemek üzere bir görevli personel benimle irtibata geçti hata yapmış olabiliriz dedi ve konuyu kapattılar.

Mustafa Mustafa 349 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Mayıs 2013

    Firmaya ben geri döndüm beni aramışsınız ulaşamamışsınız diye.. Kaydınızı oluşturduk diye söylemek için aramışlar. 15 gün oldu arayan soran yok, daha öncede durumumu bildirmiştim ozamanda kaydımı oluşturdular.. cevap yok. kimse yogurdum ekşi demez.. zorla biriktirim bi araç almak nasip oluyor elinde avuncundakini haksız yere kaybettiriyorlar ve üzerinede servis parası verdik. Teşekürler Bursa karacabey renault servisi

  • Renault Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları