02 Ocak 2016
#4548561

Renault Kronik Kontaktör Arızası!

2005 Renault Megane 2 sahibiyim. Aracımın direksiyonundan çatırtı gelmeye başladı. Araştırdım döner kontaktör diye bir arızaymış. İşin ilgini tüm Megane 2'ler de aynı arıza varmış. Yetkili servisleri aradım kullanım hatasıyla ilgisi olmayıp kronik bir sorunmuş. Bir daha Renault mu asla!

Ahmet Ahmet 455 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahmet26 Ocak 2016

  Aracım yolda giderken birdenbire servis lambası yandı ve hiç sönmüyor servise sordum sürekli arıza veren bir şeymiş dediler. Yaptırsam yine bozulurmuş. Nasıl çözeceğim sorunu anlamadım.

 • Ahmet07 Ocak 2016

  Neden müşteri hizmetleri herkese farklı bahane söylüyor anlamadım sorununuzu cozmeyecez deyin ve bir daha da Renault almayın isinize gelmiyorsa deyin gecin

 • Ahmet07 Ocak 2016

  Aracım arıza yaptığı için şikayette bulundum bana aracımın 11 yıllık olduğunu bu yüzden yardımcı olamayacağını söyleyen müşteri temsilcisi diğer arkadaşıma ise aracının 10 yasında olmasına rağmen servis bahenesi üretip yardımcı olmamaktadırlar. Artık yolda giderken direksiyon çevirmeyelim. Böyle davranacaksa Renault bir daha hiçbir müşterisini aramasın

 • Renault Temsilcisi02 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ahmet Yalçın; Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları