02 Nisan
#11793933

Renault Kadjar Kronik Multimedya Arızası!

2015 model, garantisi devam etmekte olan, Renault Kadjar model aracımın multimedya ekranında geri vitese takınca titreme ve kayan bir çizgi olması şikayetiyle Acıbadem Kemal Tepretoğulları servisine gittim...


4-5 aylık süreçte önce multimedya ekranı, sonra geri vites kamerası değiştirildi fakat sorun çözülemedi...


En son Renault Mais’le görüştüm ve yeni çıkan yazılım yüklenince bu sorunun giderileceği konusunda iddialı bir şekilde yetkili kişice güvence verildi.


Yazılım sonrası da düzelme olmayınca multimedya sisteminin komple yenilenmesini istedim.


Aracım bu süreçte her işlem için günlerce serviste kaldı.
Talebim üzerine Renault Mais tarafında arandım; bu problemin tüm kadjarlarda kronik olduğu ve çözülemeyeceği, yapacak bir şeylerinin olmadığı, multimedya sisteminin değiştirilmeyeceği ve istersem hukuki yola başvurabileceğim söylendi!


Aracımı servise götürdüğüm Kemal Tepretoğulları'nın satış hizmetlerinde 2. El olarak satışta olan aynı model ve marka başka bir Kadjar'a baktım. Multimedya sisteminde bir sorun yoktu! Daha sonra birkaç sıfır Kadjar'a baktım o araçlarda da böyle bir sorunla karşılaşmadım!


Renault Mais'in müşterisine yanlış bilgi vermesi ve işinin ehli olmayan kişilerle müşterileri muhatap etmesi, yaptıkları işe ve müşterilerine ne kadar saygı duyduklarının göstergesi oldu.


Artık aracın tamiriyle ilgili bir talebim yok!


Ben iki adet Renault marka araç sahibi ve çevremde otomobillerden anlayan ve danışılan biri olarak, bundan böyle Türkiye'deki bu tavrın son bulması için elimden geldiğince bu ve müşterilerine böyle davranan diğer firmaların ürünlerini aldırmamak için elimden gelen çabayı göstereceğim.


Türkiye'nin ve Türk halkının bu gibi uluslararası firmalarca 2 sınıf ülke insanları gibi muamele görmemesi için herkesin üstüne düşeni yapacağına inanıyorum. Kendisine ve ülkesine saygısı olanların da bu duruma karşı duyarlı olacağını umuyorum.

Hayri Hayri 10.995 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi03 Nisan

    Değerli Müşterimiz; HAYRI GÖKÇE G., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler