31 Ekim 2016
Yorum Yap
#6817351

Renault Kadjar Hız ve Yol Tabela Okuma Sistemi, cam Açma Düğme Işıklandırması Yok

2016 yılı Haziran ayında 2016 model Renault Kadjar marka İcon model full donanımlı bir araç satın aldım. Aldıktan sonra bana sözlü anlatılan ve araç kitapçığında yazılı olan yol ve hız tabelası okuma sisteminin olmadığını fark ettim. Full donanımlı aldığım ve kullanma kitapçığında yazılı olan böyle bir araçta bu özelliğin çalışmıyor olması ayıpsanacak ve Renault'ya yakışmayacak bir durumdur. Bu yüzden kendimi kandırılmış hissediyorum. Renault'un bu durumu bir an önce düzeltmesini umuyor ve bekliyorum.


İkinci konu olarak, neredeyse 1980 model dahi var olan cam açma düğmeleri ışıklandırması böyle bir araçta neden uygulanmamış bir anlam veremiyorum. Gece yolculuklarında cam açma düğmesi arıyorum resmen. Renault'ya hiç yakıştıramadım. Durumun bir an önce düzeltilmesini, talep ediyorum.

Tolga Tolga 1.858 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.TOLGA A., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler