Renault Hiçbir Şekilde Bilgi Alamıyorum

Haşim Haşim20 Eylül 21:40

OYAK Renault asker kampanyası kapsamında 81.246,00 TL yatırdım ve 20.000,00 TL kredi imzaladım. Ankara şubesinden başvurdum. Aracı Gaziantep'ten alacağım. Renault diyalog diye hiçbir işe yaramayan bir hatları var. 50 kere arayıp, 5 kere ulaşabildim. Hepsinde biz yardımcı olamıyoruz. Ankara'dan başvuru yapmışsınız. Hatta 4 beş dakika bekletip, Müşteri temsilcinizle görüştük. Ayrıca mail attık durumunuzun acil olduğuna dair. Bu kadar. Bundan ibaret ne arayan ne soran, hiçbir şekilde ilgi alaka yok. Ankara Mais, Bursa Mais ve İstanbul Mais şubelerini defaten aramama rağmen bütün çabalarım boşa çıktı. Tek istediğim bilgi almak. Başka derdim yok. Resmen insanın elini kolunu bağlıyorsunuz. Yıl olmuş 2020 askerimize kampanya adı kapsamında işkence çektiriyorsunuz. Mağdur ediyorsunuz.

Cevaplar

Renault Logo Renault 21 Eylül 13:04

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fatih 1 ay önce  

  Cevapları sürekli aynı. En kısa sürede size bilgi verilecektir. Bu kısa süre ne kadardır acaba.

 • profile-icon Fatih 1 ay önce  

  Aynı sorunu problemi bende yaşıyorum. İnsanı pişman ediyorlar. Bu şekilde çalışılmaz. İnsan kaynakları çok kötü. Danışmanlar telefonlara bakmıyorlar dönüş yapmıyorlar. Çok ama çok verdim duymazlık var. Mutlaka bu danışmanlara kasıtlı yapıyorlar.

 • profile-icon Serkan 23 Eylül 13:12  

  Bende aldım ama pişman olmadım değil çok ilgisizler sıra yok senden sonra başvuranda alabiliyor

 • profile-icon Haşim 23 Eylül 10:45  

  Hala ne arayan var ne soran. Rezil olduk. Keşke başka firmadan indirimsiz alsaydım. Kredi ödemelerini başlattılar ama ortalıkta araç yok. Bu yapılanı küçük esnaf bile yapmaz. Kalmış koskoca şirket.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler