Toplam çözüm sayısı
..
Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Batuhan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Renault Garantiye Girmeyen 0 Km Clio 4 Aracım Antifiriz Ekşitmiş

8.484görüntüleme
Batuhan
Batuhan 25 Aralık 2020 23:31

Serviste anladım ki, Renault pişmanlıkmış! İlk sahibi olduğum 25.12.2019'da satın aldığım 5.750 km'deki Clio 4 0.9 tce Joy Sport Tourer aracımı ilk bakıma götürdüm. Yetkili serviste de bakım yapılığı esnada baktım ki aracın soğutma suyu bayağı eksilmiş, min ibaresinin altına inmiş. Yetkili servis çalışanlarından tamamlaması için ricada bulundum. Antifirizi tamamlamak için para ödememi istediler. 

Ben de 0 km aracın su eksiltmesinin benim tarafımdan olmayacağını belirterek ve aracın garantili olduğunu hatırlatarak ücreti kabul etmedim. Ve kabul etmediğim için aracın soğutma suyunu tamamlamadılar. Servisten çıkartırken minimum seviyesi altında aracımı teslim ettiler. Sonra araştırmalarım sonucunda her Clio 4 0.9 Tce motorda bu durumun olduğunu gördüm. 

Kronikleşen bu durumda garantili araç olmasına rağmen Renault gerekeni yapmıyor, benden ücret talep ediyor. Renault neden araçlarının arkasında durmayıp garantili aracın üretim kusuru için benden fiyat talep ediyor?

Renault Logo
Renault28 Aralık 2020 13:52

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Batuhan
Batuhan09 Ocak 14:08

Servis Veya Mais Geri dönüş sağlamadı. Bende Totalden Sarı antifiriz koyup tamamladım. Demek ki Sorunumuzu Serviste Çözmek Yerine eski Brodway almış gibi kendi sorunumuzu kendimiz çözmemiz gerekiyor. Aracımı satışa koydum dahada Renault'un yanından bile geçmem. Begenmedımız Fiat Fırması bile yağ eksilmesi durumunda koşulsuz sartsız yağ eklemesi yapıyor aracının arkasında duruyor. Teşekkür ederim Renault

1 Yorum

Markus
Markus05 Ocak 22:55
 

Aydınlattığınız için teşekkürler.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler