27 Mayıs
#12035818

Renault Fluence Servisi EDC Şanzıman Beyni İçin Fahiş Maliyet Çıkardı!

Renault Fluence aracım 2012 model 1.5dci EDC şanzıman "vites kontrol ettirin" uyarısı verdi Sistem 2 Renault Ankara yetkili servisine çektirdim beynin değişmesi gerektiği ve 8 bin TL maliyet çıkacağı beyin değiştikten sonra tekrar arıza tespiti yapılacağı ve 8-20 bin TL arasında bir fatura çıkabileceği söylendi. Bu beyin kullanım şeklinden bu hale gelemeyeceğinden Renault firmasının kronik şanzıman hatasından meydana geldiğinden karşılanması gerektiğini düşünüyorum.


Bu tarz rakamlarda çıkacak maliyetler kullanıcı hatasından olamaz beyine kullanıcı olarak nasıl bir hata verdirebilirim, sorunumun çözülmesini tarafımla iletişime geçilmesini bekliyorum.

Taha Taha 6.556 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi28 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; TAHA Ç., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları