Renault Fluence Otomatik Şanzıman Sorunu...

Nail Nail1 yıl önce

2014 yılında 2011 model 1.5. dCi EDC Fluence Dynamic modeli aracımı aldım, o tarihten bu yana çok memnun kalarak kullandım. Ancak 9~10 ay kadar önce otomatik vites 5'ten 6'ya geçerken bir sürtme sesi yapmaya başladı. Bilgisayara bağlattığımda hata mesajı vermedi, öylece binmeye devam ettim. Ama bu durum gitgide rahatsızlık vermeye başladı. Aracımı yetkili servise götürdüm durumu anlattım, kontrol ettiler ve genel merkezle görüşüp bana dönüş yapacaklarını söylediler,1 hafta 10 gün kadar sonra arayıp genel merkezle görüştüklerini ama aracın bakımları yetkili serviste yapılmadığı için bu onarımın tamamının tarafımdan karşılanacağını, yapılacak olan onarım ve değişecek parçalar söylenerek yaklaşık 15 bin tutacağı belirtildi. Bu teklifi mail olarak istediğimde mümkün olmadığı söylendi. İnternet 'ten araştırdığım kadar bu sorunu yaşayan tek ben değilmişim. Renault gibi kendini ispatlamış bir markanın böyle sorunların arkasında durarak çözümleyip müşteri memnuniyetini sağlaması gerektiğini düşünüyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

Renault Logo Renault 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz Sn. NAIL E., Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 11 ay önce  

    Geçmiş olsun. Sorununuz için kavrama değerlerine bakılması gerekiyor. Eğer kavrama değerlerine rağmen sorun düzelmez ise beyin+kavrama+çatal+bilya+volan vs. Değiştirmeniz gerekebilir. Bunların çıkma fiyatı 10 bin sıfır fiyatları 30 bin. Mais'den bir cevap beklerseniz sağlam olan parçalarınız da bozulacak. Renault Fluence EDC alarak hepimiz büyük hata ettik.

  • profile-icon Ziyaretçi 1 yıl önce  

    Zorlayın 4-5 bine düşüyor ama en son dakika volan da değişmesi gerekli şanzımanı indirdikten sonra gördük onu deyip tekrar maliyeti 16 binlere çıkarabilirler

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler